Nederlandse Vereniging Verzamelaars Scouting Objecten

van zomerkamp herrinering tot wereld verzameling

Contact gegevens van onze vereniging

Heb je na het bezoeken van onze website vragen of wil je in contact komen met de NVVSO dan volgen hieronder enkele e-mail adressen.

Binnenkort volgt hier een contactformulier

Bestuur

Voorzitter:
G. Posthuma - info@nvvso.nl
Penningmeester:
P. Cools - penningmeester@nvvso.nl
Secretaris:
P. Leijsten - secretaris@nvvso.nl
Bestuurslid:
Vacant -

Secties

Lelie- & Klaverblad:
B. Golob - lelieklaverblad@nvvso.nl
Naambandjes/Insignes:
R. van den Berk - insignes@nvvso.nl
Boeken:
A. Saltzherr-van den Berg - boeken@nvvso.nl
Postzegels/Kaarten:
A. Saltzherr-van den Berg - postzegels@nvvso.nl
Veiling:
P. Heessels - veiling@nvvso.nl
Webmaster:
R. van den Berk - info@apartinternet.nl
SWOPPEN = Het ruilen van insignes (of andere uniformstukken) tussen 2 scouts.
Het swoppen werd voor het eerst in 1920 gesignaleerd tijdens de 1ste Wereld Jamboree in Engeland.